O egzotycznych zwierzętach na UTP
22 listopada 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt egzotycznych na wykład człowieka z pasją Mariusza Szczygielskiego pt. "PRACA-PASJA-OBSESJA, gdzie leży granica?", który odbędzie się 26.11.2019 roku o godzinie 10:00 na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt (sala 327A).

Mariusz Szczygielski to absolwent SGGW w Warszawie, Wydziału Nauk o Zwierzętach, kierunku: Zootechnika, specjalności: Hodowla dzikich zwierząt użytkowych i amatorskich, jest pasjonatem zwierząt egzotycznych, na co dzień pracuje w Płockim Zoo i opiekuje się Działem Herpetarium.

Przygoda ze zwierzętami u Mariusza Szczygielskiego rozpoczęła się od opieki nad chomikiem – wówczas miał 6 lat i trwa do dziś tylko w zainteresowaniach znalazły się gady. Mariusz Szczygielski mam skromną hodowlę w swoim mieszkaniu, w wolnym czasie chętnie odwiedza inne ogrody w celu poszerzania wiedzy i wymiany doświadczenia, a także chętnie bierze udział w różnego rodzaju eventach, podczas, których może przybliżyć ludziom kawałek swojego egzotycznego świata, podzielić się wiedzą i zarazić swoją pasją.

Osoby zainteresowane mogą przesyłać zgłoszenia na adres: damka9988@gmail.com lub marcin.grycza@interia.pl.