Seminarium "Zoofizjoterapia - jako uzupełnienie opieki zdrowotnej zwierząt"
13 listopada 2019

6-8.11.2019 r. na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt odbyło się seminarium nt. "Zoofizjoterapia - jako uzupełnienie opieki zdrowotnej zwierząt" dla nauczycieli produkcji zwierzęcej i weterynarii Krajowego Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie.

Prelekcję wygłosili pracownicy Katedry Fizjologii, Zoofizjoterapii i Żywienia Zwierząt, Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt, w tym: lek. wet. Babiński Bartłomiej, dr inż. Monika Bogusławska-Tryk, dr n. wet.Anna Kołodziejska-Sawerska, lek. wet. Sebastian Słodki, dr inż.Natasza Święcicka i dr inż. Konrad Walasik. Problematyka seminarium dotyczyła zagadnień związanych z szeroko rozumianą fizjoterapią zwierząt, począwszy od zachowania zwierząt w gabinecie fizjoterapeutycznym poprzez diagnostykę fizjoterapeutyczną kończąc na możliwościach zastosowania różnych programów/technik terapii w procesie rehabilitacji zwierząt.

{gallery}aktualnosci/aktualnosci_2019/hodowlaseminarium{/gallery}