"Studia z Przyszłością" dla trzech kierunków WHiBZ
30 czerwca 2021

Kapituła z udziałem wybitnych naukowców, w tym m.in. prof. Piotra Grudowskiego z Politechniki Gdańskiej, prof. Agnieszki Dziedziczak-Foltyn z Uniwersytetu Łódzkiego, prof. Ewy Kuli z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, prof. Dariusza Rotta z Uniwersytetu Śląskiego, dra Aleksandra Kobylarka z Uniwersytetu Wrocławskiego i prof. Zbigniewa Widery z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach przyznała kierunkom kształcenia na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt Certyfikaty Akredytacyjne za kształcenie zgodne z potrzebami rynku pracy oraz wysokimi standardami jakościowymi. Do wyróżnień specjalnych Laur innowacji dla Zoofizjoterapii oraz Lider kształcenia dla Zootechniki dołączamy Lider jakości dla Inspekcji weterynaryjnej.

Gratulujemy!

{gallery}aktualnosci/aktualnosci_2021/whibzcertyfikat{/gallery}