Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt UTP na targach w Minikowie
16 maja 2018

To była I Uniwersytecka Wystawa Drobiu Hodowlanego i Użytkowego zorganizowana przez Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt UTP we współpracy z KPODR w Minikowie. Targi Lato na wsi - Święto Smaku i Tradycji, które odbyły się 12-13 maja w Minikowie, odwiedziło ponad 20 tysięcy osób.

Była to okazja do promocji uczelni i wydziału, bo wystawa wzbudziła duży entuzjazm zarówno hodowców jak i odwiedzających. Najlepsi wystawcy zostali nagrodzeni, a osoby zainteresowane podjęciem studiów na wydziale uzyskały wyczerpującą informację. W organizację imprezy bardzo aktywnie włączyli się obecni studenci Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt UTP.
Przy okazji wręczania nagród Decyzją Kolegium Dziekańskiego dr inż. Ryszard Kamiński, Dyrektor KPODR Minikowo otrzymał Wyróżnienie dla Absolwenta WHiBZ od Dziekana Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt.