Zjazd Samorządów Studenckich Uczelni Rolniczych na UTP
29 listopada 2017

W najbliższy weekend 1-3 grudnia 2017 roku gościć będziemy na naszej uczelni przedstawicieli samorządów studenckich uczelni rolniczych naszego kraju. Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego UTP wspólnie ze Stowarzyszeniem Absolwentów i Sympatyków WHiBZ UTP organizuje Zjazd Roboczy Porozumienia Samorządów Studenckich Uczelni Rolniczych, które jest jedną z 9-ciu Komisji Branżowych Parlamentu Studentów RP.

Do Bydgoszczy przyjadą więc przedstawiciele z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie, Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Zapowiadają się owocne obrady, a URSS UTP dołoży wszelkich starań, aby pobyt w murach UTP uczynić jak najlepszym.

Fot. Delegaci obecni na poprzednim zjeździe w Lublinie (październik 2017) wraz z gośćmi.