Studenckie Koła Naukowe

Wiedza, umiejętności i kompetencje zdobywane na wykładach i ćwiczeniach to podstawa studiowania. Dodatkowa aktywność może poszerzać horyzonty oraz rozwijać pasje. Chcesz realizować projekty, brać udział w doświadczeniach naukowych, wyjeżdżać na konferencje i sympozja? Pisanie prac naukowych i popularyzatorskich również może okazać się Twoją pasją! Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to zapraszamy do Studenckiego Koła Naukowego!

 

Koło Naukowe ALFA ANIMALIS
Opiekun: dr hab. inż. Mariusz Bogucki, prof. PBŚ
e-mail: Mariusz.Bogucki@pbs.edu.pl

Alfa Animalis - Studenckie Koło Naukowe WHIBZ PBŚ / Facebook

 

Koło Naukowe AVIUM
Opiekun: dr inż. Jakub Biesek
e-mail: Jakub.Biesek@pbs.edu.pl

AVIUM - Koło Naukowe WHIBZ PBŚ - Strona główna / Facebook

 

Koło Naukowe EKOLOGII ZWIERZĄT
Opiekun: dr inż. Radomir Graczyk
e-mail: Radomir.Graczyk@pbs.edu.pl

 

Koło Naukowe LEVADA
Opiekun: dr inż. Magdalena Drewka
e-mail: Magdalena.Drewka@pbs.edu.pl

 

Koło Naukowe VIPER
Opiekun: dr inż. Małgorzata Błażejewicz-Zawadzińska
e-mail: Malgorzata.Blazejewicz-Zawadzinska@pbs.edu.pl

 

Koło Naukowe ZWIERZOPOROZUMIENIE
Opiekun: dr inż. Natasza Święcicka
e-mail: Natasza.Swiecicka@pbs.edu.pl
 
Zwierzoporozumienie - Koło naukowe Behawiorystów PBŚ - Posty / Facebook