Jubileusz 50-lecia Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt

Szanowni Państwo,

Absolwenci, Pracownicy, Emerytowani Pracownicy, Sympatycy

Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt Politechniki Bydgoskiej

Z wielką przyjemnością i satysfakcją informujemy, że Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt Politechniki Bydgoskiej w tym roku świętuje Jubileusz 50-lecia swojego istnienia. Uroczyste obchody tego pięknego Jubileuszu, obejmujące część oficjalną oraz wspólną biesiadę, zaplanowano na 17 września 2022 roku, w campusie Naszej Alma Mater. Ten szczególny dzień będzie wspaniałą okazją do wspomnień, refleksji, podsumowania 50-letniej historii Wydziału oraz wspólnej zabawy w gronie koleżanek, kolegów, nauczycieli akademickich i zaproszonych gości.

O szczegółach obchodów Jubileuszu będziemy Państwa informować w najbliższym czasie, w kolejnych komunikatach na stronie internetowej SAS WHiBZ oraz na Facebooku.

Uprzejmie prosimy o upowszechnienie treści tego komunikatu wśród Absolwentów Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt Politechniki Bydgoskiej a wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do elektronicznej rejestracji uczestnictwa w naszym historycznym spotkaniu.

Komitet Organizacyjny obchodów 50-lecia Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt PBŚ:

Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt

Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków SAS WHiBZ